Michał Idzikowski

Michał Idzikowski – tak się nazywam i jestem autorem powieści sensacyjnej Cyngle. Mam 36 lat. Urodziłem się w Międzyrzecu Podlaskim w województwie lubelskim.

Michał Idzikowski 28 lat swojego życia spędził w małym miasteczku Międzyrzec Podlaski, oddalonym o 25 km od Białej Podlaskiej. I nadal tam jeździ odwiedzać rodzinę i przyjaciół. Skończył studia magisterskie na Akademii Siedleckiej. Studiował pedagogikę.
Od 7 lat mieszkam w Białej Podlaskiej. Dużo czyta i lubi grać w gry RPG. Ma śliczną żonę i dwie piękne córki. Wiktoria ma 9 lat a Ola 3 tygodnie.

Książka pt. Cyngle powstała w roku 1999, jako rękopis. Po wakacjach tego roku rozpocząłem studia i kontakt z pewnymi osobami mi się urwał. W roku 2013, podczas jednej z przeprowadzek odnalazłem rękopis w starym pudle z książkami. Wspomnienia odżyły. Postanowiłem, że go przepiszę i spróbuję wydać. Pisałem, poprawiałem i kleiłem go w całość. Trwało to pół roku. W końcu mi się udało. Mam nadzieję, że dzięki wydaniu tej książki, Ci znajomi, z którymi urwał mi się kontakt w 99 r. przypomną sobie stare dzieje i uśmiechną się znad stronic CYNGLI. Niektórym może nawet poleci łza. Jestem miłośnikiem opowiadań grozy. Uwielbiam H.P. Lovecrafta, dobre jedzenie i piwo. Piszę również opowieść dziejącą się na Ukrainie po katastrofie elektrowni w Czarnobylu. Jest w niej pełno Lovecrafta i grozy.

Zapraszam do zapoznania się z moją książką Cyngle.