Jak wydać książkę lub ebook?

Wydanie książki jeszcze nigdy nie było tak proste.

Wydawnictwo WITANET zaprasza wszystkich autorów do współpracy. Jeśli nie wiedzą Państwo, jak wydać książkę, lub jak wydać ebook, chętnie służymy swoją pomocą.
Z nami każdy Autor ma szansę na popularność porównywalną z największymi nazwiskami polskiej literatury, jak Katarzyna Bonda, Jerzy Pilch, czy Dorota Masłowska.
Współpraca z naszym wydawnictwem, to gwarancja obustronnego zadowolenia.

Autor wydając swojego ebooka lub książkę otrzymuje 80 % zysków z jej sprzedaży. Resztę, czyli 20 % pobiera za swoje usługi Wydawnictwo WITANET.
Nasze działania skupiają się nie tylko na wydaniu książki Państwa autorstwa. Dobrze wiemy nie tylko jak wydać książkę, ale i jak zamieścić ją w największych księgarniach, by osiągnąć dobry wynik sprzedażowy. Dobrze wiemy, jak przekuć Państwa pisanie na sukces finansowy.

Wybierając Wydawnictwo WITANET, mogą Państwo liczyć na:
⇒ uczciwe i jasne warunki umowy
⇒ dobrą jakość wydanych książek i ebooków,
⇒ obopólną satysfakcję i owocną współpracę
⇒ pomoc w umieszczeniu Państwa publikacji w najpopularniejszych księgarniach typu Virtualo, Nexto, Empik, Woblink, i innych.
⇒ korektę oraz skład książki, a także projekty graficzne
⇒ odpowiednią promocję

Szczegóły tego, jak wydać książkę lub jak wydać ebook z Wydawnictwem WITANET,

wyglądają następująco:
⇒ Finansowanie wydania książki leży w gestii Autora. Istnieje również możliwość współfinansowania wydania jej przez Wydawnictwo WITANET
⇒ Autor książki papierowej jest właścicielem całego jej nakładu. Wyjątek stanowi współfinansowanie książki przez Wydawnictwo WITANET
⇒ Wydanie ebooka lub książki leży po stronie Wydawnictwa, które w następnej kolejności zajmuje się także jego dystrybucją
⇒ Za sprzedaż książki Autor otrzymuje 80 % wpływów.
⇒ Za kwotę wpływu uznaje się około 50 % ceny detalicznej książki, czy ebooka, u dystrybutora. Kwota ta pomniejszona jest o podatek VAT. Reszta wpływów ze sprzedaży to kwota marży przekazywana dla hurtowników oraz księgarzy.

Nieważne, czy wasza książka, jest książką z gatunku fantastyki, kryminału, powieścią obyczajową, zbiorem krótkich opowiadań, czy tomikiem wierszy. Wystarczy, że wyślą Państwo swoją książkę, lub próbkę swojej twórczości do nas. Do tego może być streszczenie ebooka, czy książki liczące jedną stronę. Po zapoznaniu się z treścią Państwa książki oraz po wykonaniu kalkulacji, wyślemy Wam ofertę dotyczącą wydania książki.

Jeśli zastanawiają się jeszcze Państwo, czy i jak wydać książkę lub ebook, podpowiadamy, że wydanie ebooka z nami, to mnóstwo korzyści.
Wydanie własnym sumptem ebooka, to w dzisiejszych czasach najprostszy sposób na to, by Państwa twórczość ujrzała światło dzienne, a Państwa nazwisko zostało odkryte przez czytelników i krytyków.
Być może to Wydawnictwo WITANET odkryje wasz ogromny potencjał i z naszą pomocą staną się Państwo nową gwiazdą polskiej literatury?
Tego życzymy i Wam drodzy Autorzy, jak i sobie, zachęcając do współpracy.