Jedna z pięciu book cover

Jedna z pięciu

Jedna z pięciu  opowiada historię Anastazji, która prowadzi normalne życie nastolatki. Niewątpliwie wszystko się zmienia. Wydaje się, że jedna chwila wystarcza aby całe życie dziewczyny wywróciło się do góry nogami.

Jedna z pięciu to książka z gatunku romansu fantastycznego. W związku z tym wiele powieści wprowadza do opisu współczesnego życia obdarzone nadnaturalnymi lub magicznymi mocami istoty, ludzi albo emocje np. strach przed nieoczekiwanymi zjawiskami nadprzyrodzonymi. Bez wątpienia niektóre, zgodnie z założeniami gatunku, skupiają się na wątku miłosnym, zwracając mniejszą uwagę na elementy świata alternatywnego. Niewątpliwie inne drobiazgowo budują alternatywną rzeczywistość; pojawia się np. system oparty na magii czy cywilizacje pozaziemskie.

Podobnie tutaj, bohaterka dowiaduje się o jakiejś legendzie, która jest z nią związana. Podczas trwania zaklęcia, Stazja zdobywa nowych przyjaciół, którym może zaufać. Poznaje miłość swego życia, osobę, która ją pokochała taką jaką jest. Razem przeżywają cudowne chwile, niebezpieczne przygody. Muszą walczyć o swoje życie. Wszystko wiąże się z legendą, która nie jest prosta do odczytania. Czy prawdziwa miłość przetrwa wszystko? Czy magia to coś wystarczającego by przeżyć? A co jeśli koniec czegoś okaże się końcem wszystkiego?…

Urszula Napierała (ur. w 1996) to urodzona w Poznaniu, spokojna romantyczka. Obecnie uczęszcza do liceum ogólnokształcącego Sióstr Urszulanek SJK w Pniewach. Jest najstarsza z trójki rodzeństwa. Zamieszkuje w podpoznańskiej wsi. Jej pasją są konie i wszystko, co ich dotyczy. Oprócz jazdy konnej, lubi rysować, słuchać muzyki, poznawać ludzi z całego świata. W przyszłości chciałaby posiadać stadninę koni, kochającą rodzinę i szerokie grono czytelników jej książek. Jest właścicielką konia Galena i psa Mike.

Zapoznaj się z darmowym fragmentem

Format-ebooki

E-book dostępny w formatach: