Niestabilność book cover

Niestabilność

Niestabilność to pierwszy z dwóch ebooków Karoliny Baset, który ukazał się nakładem Wydawnictwa WITANET.

Niestabilność to osadzona współcześnie historia sióstr: pisarki Joanny i Katarzyny, agentki nieruchomości. Kiedyś, łącząca siostry ciepła relacja, zmienia się w wielki znak zapytania, kiedy jedna z nich, znika. Ze względu na fakt, że Katarzyna postanawia sama rozwikłać tajemnicze zniknięcie, nie zdając sobie sprawy, że nie jest w tym przedsięwzięciu, osamotniona. Nieświadoma przeszłości własnej siostry, nie ma pojęcia, że owo zniknięcie, to ucieczka; próba zmierzenia się z czasem, sprzed kilku lat; czasem, bardzo niechlubnym.

Przede wszystkim czy Joanna zdoła sobie pomóc terapią, w postaci kolejnej powieści, tym razem, biograficznej? Alkohol, czy istotnie pozwoli na zapomnienie i uśmierzenie bólu? Wydaje się, że zamówiony w agencji towarzyskiej facet, nie sprawi, że poczuje się lepiej? Mniej plugawie? Do wyjaśnienia pozostaje, przed kim i czym ucieka? I jak długo zdoła biec? Powieść z wątkiem tajemnicy, intrygi, hazardu, miłości i odrobiną magii. W związku z tym czasami wierzymy w coś, w co wierzyć nie powinniśmy… Prawdopodobnie patrzymy, choć nie potrafimy niczego dostrzec… Czasami, jesteśmy rzucani o bruk a mimo bólu, podnosimy się i wciąż, uśmiechamy.

Karolina Baset mawia, że pisanie jest pasją; rozmową przy ulubionej kawie; niespieszną a jakże pyszną. Natchnioną emocjami. Z wykształcenia technik architektury krajobrazu, mieszka z rodziną w pobliżu Koszalina. Przygodę z pisaniem, rozpoczęła lata temu, debiutując w 2010 roku, powieścią obyczajową „Nie wszystko w życiu”. Inspiruje ją otoczenie, zasłyszane, ludzkie szepty i głośne opowieści. Obrazy malowane w wyobraźni, przeplata z własnym doświadczeniem, nadając im postać słowa, zdania, rozdziału, ciesząc się, że może tchnąć w nie życie.

Niewątpliwie z niecierpliwością czekamy na kolejną książkę Karoliny BasetZamszak

Zapoznaj się z darmowym fragmentem

Format-ebooki

E-book dostępny w formatach:    

Comments are closed.