Obudź_się... i żyj... book cover

Obudź się… i żyj…

Obudź się… i żyj… przynosi nam kolejną porcję praktycznych wskazówek na temat rozwoju osobistego. Najbardziej treściwa definicja rozwoju osobistego odnosi się do określonego rozumienia osoby człowieka. Według tej perspektywy „nie zależymy od tego, co posiadamy, lecz od tego, kim jesteśmy”.

Obudź się… i żyj… to kontynuacja serii książek Eweliny Sando na temat rozwoju osobistego i dążenia do szczęśliwego, bezstresowego funkcjonowania. Rozwój osobisty może mieć wiele form. Idealną sytuacją byłoby połączenie wszystkich wymienionych w książkach wymiarów. Nie zawsze jest to jednak możliwe. Warto przede wszystkim starannie przeanalizować własne potrzeby. Czego oczekujemy? Czego pragniemy? Co naprawdę chcemy się dowiedzieć? Co najbardziej nam dolega?

Bez wątpienia każdy z nas jest inny. Niektórzy nie chcą wychodzić poza sferę rozwoju czysto praktycznego, i należy to uszanować. Dla innej osoby priorytetem może być praca nad emocjami. Jeszcze ktoś inny cierpi na poczucie pustki egzystencjalnej i nie jest w stanie rozpoznać sensu własnego istnienia w świecie. To ostatnie łatwo pomylić z depresją. Sprzyjają temu współczesne tendencje, które często medykalizują wszelkie możliwe stany wewnętrzne, jakich doświadcza człowiek.

Podczas gdy „obudzisz” siebie w sobie, gdy odnajdziesz siebie, wrócisz wreszcie do domu. Jak wędrowiec po całym długim życiu na wygnaniu. Poczujesz wolność w sercu i od tej pory wszystko co w swoim życiu stworzysz będzie aktem najwyższej wartości. Gdy posiądziesz kod dostępu do swojej mapy w sercu, otworzy się przed tobą to co jest w nim zapisane. Wtedy wszystko ułoży się dokładnie tak jak ma być. Cokolwiek stworzysz sercem Miłością popłynie. Obojętnie co powiesz w Miłości będąc Miłością zostanie. Nie ważne co pomyślisz w Miłości, stworzysz nowy bieg rzeczy, który w tym momencie otworzy nowy rozdział każdego doświadczania. By w Miłości iść przez życie i tworzyć to czego masz doświadczać, uwolnij wszystkie emocje. W tym momencie poczujesz w sobie Miłość Bezwarunkową. Gdy uwolnisz emocje „Obudzisz się…i zaczniesz żyć.” A wtedy jedyne co nam pozostaje to żyć najpiękniej tak jest to  w naszym sercu zapisane.

Zapoznaj się z darmowym fragmentem

Książka dostępna w formatach: Format-papierowy_ebooki