Pamięć book cover

Pamięć

Pamięć  to opowieść o dziewczynie z “defektem” pamięci powodującym nawrót wspomnień z poprzednich wcieleń. Akcja książki jest dynamiczna a przeżycia głównej bohaterki Vanessy powodują, że trudno się od książki oderwać

Pamięć rozpoczyna się gdy bohaterka w wieku około osiemnastu lat budzi się. Książka zaczyna się właśnie w takim momencie życia Vanessy. Dlatego dziewczyna, pamiętając wiele wstecznych inkarnacji, poszukuje sensu w codzienności i wieczności jednocześnie. W związku z tym jej obecna rodzina (matka, ojciec, brat), niestety nie są w stanie zrozumieć jej przypadłości.

Bezsprzecznie bohaterka ma świadomość, że nie jest jedyną osobą posiadającą ten, może niezbyt pożądany, dar. Przeznaczenie każe jej w każdym wcieleniu odszukać i uratować jej ponadwcieleniową siostrę. Nauczona doświadczeniami z poprzednich żyć potrafi już zabezpieczyć się materialnie na kolejne wcielenia. Ale czy wszystko da się przewidzieć? Ten sam imperatyw, z którym Vanessą odnajduje i usiłuje ochronić siostrę, inne osoby pcha w kierunku unicestwienia jej bliskich. Czy możliwe jest ocalenie wszystkich, na którym jej zależy? Jak odnaleźć sens kolejnych inkarnacji? Jak osiągnąć spokój w obecnym życiu i na zawsze?

Dariusz Kuklis poświęcił sporo czasu na przygotowanie materiałów do tej książki. Zgłębiał teorie inkarnacji. Akcja książki jest dynamiczna i spójna. W efekcie trudno się od niej oderwać. „Pamięć” jest debiutem literackim Autora.

Zapoznaj się z darmowym fragmentem

Format-ebooki

E-book dostępny w formatach:    

Comments are closed.