Pośmiertny uścisk. Spadek book cover

Pośmiertny uścisk – SPADEK

Jeśli masz pragnienie przygód lub niezwykłych podróży to Pośmiertny uścisk jest właśnie dla Ciebie. Tajemnicze lochy czy ukryte skarby tego możesz oczekiwać od przygód Tereski i Marka.

Uwielbiasz stare dokumenty i opowieści przekazywane z ust do ust? Intrygują Cię kryminalne zagadki? A może lubisz dreszczyk emocji wobec nieznanego? Jeżeli tak, to ta książka jest dla Ciebie.
Książka jest utrzymana w żartobliwym tonie. Trzytomowa powieść opowiadająca o przygodach dojrzałego małżeństwa Marka i Tereski, które zakończyło rozdział swojego życia poświęcony wychowaniu potomstwa. Dzieci już dorosły i rozpierzchły po świecie. Dlatego bohaterowie dają się ponieść splotom okoliczności wiodących ich ku zapomnianemu światu przygód. Prawdopodobnie dlatego wplątują się w przeróżne, w tym kryminalne, historie.
Kazimierz Stachowicz – urodzony w 1955 r. na Pomorzu fizyk i informatyk. Przez ponad trzydzieści lat był nauczycielem w szkołach średnich. Tam też realizował liczne projekty z zakresu szkoleń komputerowych, baz danych oraz e-learningu. Po przejściu na wcześniejszą emeryturę postanowił spróbować swoich sił na niwie literackiej. Niewątpliwie wynikiem tego jest między innymi planowana trylogia o przygodach Tereski i Marka.
To pierwsza z trzech części przygód małżeństwa roztrzepanej, ale rezolutnej Tereski i popadającego w rozliczne perypetie Marka.
Część druga to „Pośmiertny uścisk. Haunebu”.
Część trzecia – „Pośmiertny uścisk. Nuunen”.

…”Pośmiertny uścisk – Spadek” to książka dobra na lekką, jesienną, niezobowiązującą rozrywkę.

Zapraszamy do zapoznania się z całą recenzją w portalu “Aleksandrowe myśli“.

Zapoznaj się z darmowym fragmentem

Książka dostępna w formatach: Format-papierowy_ebooki

Comments are closed.