Prognostycy część 1. Archibald book cover

Prognostycy

Prognostycy – co odkryli Fabrycy i Anastazja?
Czy ludzie przyszłości są do końca wolni? I czy ten świat jest na pewno doskonały? Wszak nie ma w nim wojen, biedy i głodu, ale wszystko jest pod kontrolą. Czy jednak do końca?

Prognostycy zamieszkują w dalekiej przyszłości Republikę Prognostyków – niby świat idealny, tyle, że ludzie już nie są do końca sobą, są raczej cyborgami – są sterowani przez wszczepione w ich ciałach mikrochipy, a ich bogami są dawni filozofowie oraz naukowcy, których działalność doprowadziła do rozwoju techniki.
Młoda para studentów, Fabrycy i Anastazja ma powoli coraz bardziej dosyć niedopowiedzeń i sprzeczności otaczającego świata. Wyruszają na poszukiwanie absolutnej prawdy, pochodzącej z dalekiej przeszłości…

To poszukiwanie prawdy okaże się zdumiewającą i długą podróżą, także w głąb ich umysłów. Dowiedzą się dzięki temu niesamowitych rzeczy o sobie samych, a na swej drodze poznają ciekawych ludzi…

Książki fantasy to literatura pełna magii i fantastycznych stworów. Dzięki nim można przenieść się w magiczny świat i spojrzeć na swoją rzeczywistość z innej perspektywy. Czytanie literatury fantastycznej jest jak podróżowanie w dalekie krainy, które znacznie różnią się od świata, w którym żyjemy. Książki fantasy to świetny sposób na relaks i pobudzenie wyobraźni. Wątki moralne, psychologiczne i polityczne przeniesione do wyobrażonych światów skłaniają do przemyśleń i pomagają uporać się z problemami.

Zapoznaj się z darmowym fragmentem

Format-ebooki

E-book dostępny w formatach:    

Comments are closed.