Referencje Nr 1

Wydawnictwo Witanet proponuje początkującym autorom fachową i profesjonalną pomoc w kompleksowym wydaniu swojego utworu. Dotyczy ona całości przygotowania książki do wydania.

Później ebook trafia do księgarń internetowych, z którymi Wydawnictwo współpracuje. Wszystko jest przeprowadzone w profesjonalny sposób, zostaje sporządzona umowa na podstawie, której realizowane są poszczególne etapy wydania, reklamy i rozpowszechniania ebooka.  Przez cały czas autor jest na bieżąco informowany o aktualnych etapach i postępach pracy nad książką. Po pojawieniu się ebooków w poszczególnych księgarniach otrzymujemy linki, które możemy zamieścić na swoich blogach czy stronach internetowych jeśli takie oczywiście posiadamy.

Podsumowując, jestem bardzo zadowolona z mojej współpracy z Wydawnictwem Witanet. Spełniło się moje wielkie marzenie – moja książka trafiła z dna szuflady “na półki” księgarń. Największe wrażenie zrobił na mnie projekt okładki, który w całości został przygotowany przez Wydawnictwo – ja jedynie rzuciłam luźną koncepcję efekt przeszedł moje oczekiwania  :-). Każdemu, kto ma ochotę rozpocząć swoją przygodę z opublikowaniem swojej twórczości polecam Wydawnictwo Witanet.

Ze swojej strony mogę powiedzieć wielkie DZIĘKUJĘ za tak sprawne, szybkie i profesjonalne wydanie mojego ebooka.

 

Magda Komorniczak.

autorka książki “Najtrudniejsze są powroty

oraz bloga “Szepty miasta