Referencje Nr 5

Dla każdego niemal debiutanta w świecie literatury niezwykle istotne jest, aby zaistnieć na rynku książek i e-booków.

Pierwszym problemem jest znalezienie wydawnictwa, które by się zainteresowało twórczością osoby, która nie jest znana, której nazwisko nic nie mówi.
Kolejnym problemem jest to, żeby wydawnictwo nie tylko doceniło czyjąś twórczość, ale także przygotowało czyjąś prozę, czy poezję do publikacji i zadbało o promocję.

Uważam, że Wydawnictwo Witanet świetnie wywiązuje się z powyższych zadań.
W moim przypadku, za stosunkowo niewielką opłatą i w krótkim czasie (niespełna miesiąc od podpisania umowy) moja dość długa powieść została sprawdzona, po czym opublikowana w formie e-booków w najważniejszych księgarniach internetowych w Polsce.
Dodam, że Wydawnictwo Witanet zadbało o odpowiednią promocję mojej powieści, informacje o moim e-booku pojawiły się nie tylko na stronie internetowej Wydawnictwa, ale także na najważniejszych stronach i forach internetowych dla czytelników. Wspomnę, że Wydawnictwo przygotowało także ciekawą koncepcję okładki dla mojego e-booka.
Współpraca z Wydawnictwem Witanet układała się znakomicie. Pracownicy Wydawnictwa zawsze odpowiadali na moje e-maile, informując najpierw o zasadach zawarcia i funkcjonowania umowy, następnie o postępach pracy nad moją powieścią, wreszcie otrzymałem listę stron internetowych, na których promowano mojego e-booka.
Wspomnę, że całość współpracy z Wydawnictwem odbywała się nie tylko w sposób rzetelny, ale i nowoczesny – nigdy nie musiałem odwiedzać siedziby Wydawnictwa, wystarczył kontakt internetowy, co także było istotne.

Niniejszym polecam Wydawnictwo Witanet każdemu, kto chce zaistnieć w świecie literatury, albo możliwie sprawnie wydać kolejne dzieło literackie.

z poważaniem

Witold Ptak (Autor książki “Prognostycy “)