Referencje Nr 8

Kiedy podpisywałem umowę z Wydawnictwem Witanet zastanawiałem się czy dobrze robię. Kolejne tygodnie współpracy rozwiewały kolejne wątpliwości. Minęły dwa miesiące, a ja wpisując w Google moje imię, nazwisko i tytuł książki co rusz odkrywam nowe księgarnie internetowe mające w sprzedaży najważniejszy dla mnie tytuł. Oglądanie oferty Merlina czy empik com. gdzie obok nowości Stephena Kinga umieszczono moją pracę wywołuje nad wyraz szeroki, ograniczony tylko uszami, błyszczący uśmiech nieśmiałej dumy.

Wyrazy wdzięczności należą się tutaj załodze Wydawnictwa, która zaakceptowała moją książkę. Podczas wielu rozmów telefonicznych i mailowych nigdy nie stracono cierpliwości dla moich czasami naiwnych pytań, zawsze rzeczowo i przejrzyście przedstawiając rzeczywistość i realia wydawnicze. Rozmowy z pracownikami spowodowały, że powstrzymałem się przed bezsensownym finansowo i logistycznie krokiem. Nie zdawałem sobie sprawy że w dzisiejszym, biznesowym świecie są jeszcze tak przychylnie nastawione osoby.
Nie wiem jak wygląda współpraca z innymi wydawnictwami wiem tylko, że nic bym w tym przypadku nie zmienił. Gdybym nie kombinował, książka wyszłaby po około czterech tygodniach. Moje własne niezdecydowanie, zmiany w projekcie okładki i napisanie od nowa pierwszych trzydziestu stron dołożyło jeszcze jeden miesiąc.

Polecam Wydawnictwo Witanet wszystkim autorom, nie tylko początkującym.

Oferowane warunki finansowe są prawdopodobnie jednymi z najlepszych. Szybkość i skuteczność działania zaskakują w naszym nieco rozkapryszonym wydawniczym świecie. Piszę dwie kolejne książki i w pierwszej kolejności uśmiech nadziei skieruję w stronę Wydawnictwa Witanet.

Referencje udzielił Dariusz Kuklis – Autor książki “Pamięć