Seteeria - Strażnicy światła book cover

Seteeria – Strażnicy światła.

Seteeria – Strażnicy światła to książka skierowana do nastolatków.

Seteeria – Strażnicy światła to historia dwóch sióstr, które szukając w lesie malin, odkrywają niespodzianie wejście do innego świata – tak rozpoczyna się ich wielka przygoda. Na obcej, czarownej planecie natykają się na Kiou i tajemniczych Strażników Światła. Kim są te obce istoty? Dlaczego wykazują tak żywe zainteresowanie dziewczynkami? Co łączy Ziemię i Seteerię?
Tajemnicza, trzymająca w napięciu książka opowiada z humorem o przyjaźni i wciąga czytelnika fantazyjnymi wątkami w niezwykły świat, z lekkością splatając fikcję z rzeczywistością!

Danuta Morawska urodziła się w Bielsku-Białej, a żyje od ponad dwudziestu lat w Niemczech. Wraz z rodziną i psem mieszka w Norymberdze.
Autorka ma wiele pasji i kilka zawodów. Na co dzień pracuje intensywnie, czas wolny poświęcając pisaniu tekstów na swoją stronę autorską www oraz opowiadań. Ukończyła w Niemczech szkołę dla autorów o kierunku beletrystyka. Pierwsza powieść jest spełnieniem jej młodzieńczych marzeń, na realizację których wcześniej nie znalazła czasu.

Niezależną recenzję książki można znaleźć na: http://aleksandrowemysli.blogspot.com/

Zapoznaj się z darmowym fragmentem

Książka dostępna w formatach: Format-papierowy_ebooki