Stary zegar book cover

Stary zegar

Stary zegar to książka, która nadaje się dla dzieci kilku- i nastoletnich. Autorka w perfekcyjny sposób wprowadza Czytelników w świat fantastyki i cudowności, które w naturalny i harmonijny sposób łączą się ze światem realnym.

Stary zegar niewątpliwie kreuje zrozumiały dla dziecka świat, w którym magiczność nie zaprzecza realnym doświadczeniom. W związku z tym pomaga dziecku zbudować pełny marzeń obraz świata. Przede wszystkim daje poczucie bezpieczeństwa.

Bohaterką książki jest Zosia Strzelecka. Dziewczynka nie przypuszczała, że przypadkowa wizyta w antykwariacie, aż tak zmieni życie jej i jej rodziny.

Chociaż tajemnicza podróż stanie się ogromną próbą miłości, przyjaźni, to pozwoli przetrwać dziesięcioletniej Zosi i jej najbliższym. Co czeka ich po drugiej stronie, w tym innym i jakże przedziwnym świecie? Czy uda im się dotrzeć na miejsce i odnaleźć to po co zdecydują się wyruszyć?

Książka jest napisana w przystępnym i zrozumiałym języku. Autorka w tej publikacji potrafiła połączyć tak wiele istotnych i niełatwych tematów. Bo przecież jest tu i miejsce na przyjaźń, i na zmiany, które zawsze są trudne, i także na otwieranie się na to, co nowe, a to umiejętność niełatwa, nie tylko w przypadku dzieci. To książka, która zachwyca. Całość jest ciekawym sposobem na rozpalenie w młodym czytelniku ciekawości, nie tylko czytelniczej.

Zapoznaj się z darmowym fragmentem

Książka dostępna w formatach: Format-papierowy_ebooki