W cieniu dnia jutrzejszego book cover

W cieniu dnia jutrzejszego

W cieniu dnia jutrzejszego zaczęło się na początku roku, kiedy to jeszcze trwała III wojna światowa, a w Afryce przez długie miesiące prowadzono walki o uwolnienie przetrzymywanych tam jeńców z Europy.

W cieniu dnia jutrzejszego to debiut literacki młodej Autorki, Anieli Olbrych. Aniela postanowiła zaproponować Czytelnikom książkę z gatunku science fiction. Książki sf od lat pobudzają wyobraźnię czytelników na całym świecie. Oto, jakie są najlepsze książki science fiction, trwają spory od wielu lat. Każdy fan ma w tym temacie własną opinię i nic dziwnego – powieści science fiction cały czas idą z duchem czasu i starają się przepowiadać przyszłość. Klasyczne książki science fiction mogły się nieco zestarzeć. Jednak wciąż są uznawane za najlepsze książki SF – taka retrofuturystyka wciąż potrafi zachwycić niejednego czytelnika. Mamy nadzieję, że pomysł Anieli Olbrych również przypadnie Czytelnikom do gustu.

Był rok 2126, kiedy nawet wojsko musiało zaufać potędze, jaką posiadali mutanci tacy, jak ja.
To w tym roku wszystko się zaczęło.
Nauczyłam się, jak mogę pomóc Ziemi w obronie przed Nimi. Jak sprawić, by energia, która płynęła w moich żyłach dała nam szansę na ratunek. Dostałam szansę na nowe życie. Na poznanie wspaniałych przyjaciół, pokazujących do czego jestem zdolna, wprowadzających mnie w cudowny świat muzyki XXI wieku, o jakim od dawna marzyłam.  Wiedzieliśmy już od dłuższego czasu, że nie byliśmy jedyną zamieszkałą planetą we wszechświecie, ale dopiero teraz zmieniło to nasze życie.

Aniela Olbrych – urodzona w 1998r., mieszka z rodziną w Częstochowie. Prócz pisania, uwielbia wycieczki górskie, kocha fotografować i nie może żyć bez muzyki. Jej marzeniem byłoby przenieść się w przyszłość o 100 lat.

Zapoznaj się z darmowym fragmentem

Książka dostępna w formatach: Format-papierowy_ebooki