Między nami wierszykami book cover

Między nami wierszykami

Autorka w bardzo nietypowy sposób zachęca do zapoznania się z jej wierszykami. W przeciwieństwie do innych Autorów Pani Marzena napisała kilka zwrotek zachęcających do zapoznania się z jej twórczością.

Wierszykami stara się Autorka zachęcić dzieci do nauki ortografii. Niewątpliwie trzeba przyznać, że ortografia jest nauką trudną! Z pewnością należy zapamiętać zasady, wyjątki, a do tego wiedzieć kiedy je stosować. Dlatego już od pierwszych stron książka przyciąga zabawnymi wierszykami. Godne uwagi jest to, że sama Autorka zachęca do sięgnięcia po jej wiersze, takim krótkim wierszykiem:

Kto przeczyta te wierszyki,
to każdemu daję słowo,
że nie będzie miał kłopotów
z ortografią i wymową.

To wspaniały zbiór wierszyków,
dla najmłodszych czytelników.

Te wierszyki rymowane,
zakręcone, poplątane.
w ząbkach trzeszczą, trochę skrzeczą
i ze smutku dzieci leczą.

Wydaje się, że wierszyk ten zachęci Państwa do zakupu książki Marzeny Szczepańskiej. Bezsprzecznie w ten sposób sprawicie swoim pociechom nie lada uciechę a czas spędzony wspólnie z dzieckiem będzie rewelacyjnym wspomnieniem.

Marzena Szczepańska mieszka w Łodzi. Po maturze rozpoczęła naukę w Studium w Zgierzu na kierunku Pedagogika Wczesnoszkolna z Muzyką. Ponieważ trudna sytuacja finansowa nie pozwalała na kontynuację nauki, po pół roku przerwała naukę i rozpoczęła pracę. Obecnie jest pracownikiem Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łodzi.
Swoją przygodę z twórczością literacką zaczęła ponad pięć lat temu, kiedy była na urlopie wychowawczym. Poprzednio, w latach szkolnych lubiła pisać wypracowania na dowolny temat. Niewątpliwie ulubionymi przedmiotami był język polski, historia i przyroda. W związku z tym, że fascynuje się światem zwierząt i przyrody, w jej utworach często głównymi bohaterami są zwierzęta i dzieci. Do tej pory  napisała około 260 wierszy dla dzieci i kilka opowiadań oraz zagadek.

Zapoznaj się z darmowym fragmentem

Książka dostępna w formatach: Format-papierowy_ebooki

Comments are closed.