Uwolnij_się... i żyj... book cover

Uwolnij się… i żyj…

Uwolnij się… i żyj… to książka, która daje wiarę, nadzieję i miłość. To książka, w której nasze myśli, słowa i działania są ześrodkowane i skierowane w stronę, która tworzy nasze życie dokładnie tak jak czujemy w sobie.

Uwolnij się… i żyj… to książka, która inspiruje do konkretnego działania w stronę, która tworzy w naszym życiu wszystko. To działanie, które otwiera nam możliwości dla nas dostępne, takie które na każdym kroku posiadają coraz wyższą wartość energetyczną. By nasze życie było życiem, które nas rozwija. Tu znajdziesz bardzo proste i niezwykle łatwe wskazówki do tego w jaki sposób stworzyć piękno w swoim życiu. Jak podnieść energię w sobie by doświadczać życia na jego wyższym energetycznie poziomie. Na poziomie energii, która posiada najwyższą jakość i moc twórczą.

Gdy potrafisz rozwijać w sobie energię i utrzymywać jej stale wysoki potencjał w sobie, to wszystko jest dla ciebie możliwe i dostępne na jedną myśl, na jedno słowo i na jedno działanie. Jak łatwo i prosto jest żyć życiem, które spełnia NAS na każdym kroku. Wszystko co „WIELKIE” jest łatwe i proste, a to co skomplikowane omijaj z daleka. Im bardziej skomplikowane sprawy tym większa nasza męczarnia w nich. A gdy męczymy się w czymś niczego nie tworzymy. Uwolnij siebie od tego co meczy cię i zadręcza, by poczuć w sobie lekkość, ciszę i spokój. Gdy czujemy się lekko i pięknie to takie właśnie jest nasze życie, lekkie i piękne. To jak czujemy się wewnątrz siebie, to jaką energię w sobie posiadamy tworzy nasze życie, ponieważ takie właśnie doświadczenia do siebie przyciągamy.

Twórz w sobie energię taką, która ma najwyższą jakość. Wtedy wszystko czego doświadczasz w swoim życiu posiada dokładnie taką samą energię i ogromną wartość. Gdy tworzysz w sobie energię, masz jej coraz więcej. A to podnosi jakość wszystkiego czego doświadczasz. Podnosi jakość całego twojego życia. Możesz mieć wszystko albo zupełnie nic.

Zapoznaj się z darmowym fragmentem

Książka dostępna w formatach: Format-papierowy_ebooki