Zaspokojone marzenia book cover

Zaspokojone marzenia

Zaspokojone marzenia jest barwniejszą powieścią niż Love story. Dużo ciepła, wielkie uczucie i jeszcze większe emocje sprawiają, że książkę czyta się bardzo szybko.

Zaspokojone marzenia – ta książka zaczyna się niewinnie, spokojnie. Nie jest łatwo być legendą. Zwłaszcza największą w całym mieście. A co z miłością? Co z uczuciami? Pijąc kawę tego ranka nie myślał, że coś się wydarzy – a zwłaszcza coś takiego. Piękna i inteligentna kobieta, praktycznie zrobiła z niego zagubionego chłopca, rozpracowując go w pięć minut. A czy wspominaliśmy, że wziął ją za małolatę?
Chociaż nie jest to zwykłe love story, to pokazuje konsekwencje głębokiej miłości i cenę jaką trzeba ponieść za sławę. Cała książka doprawiona jest szczyptą błyskotliwych myśli i poczucia humoru, które czynią Zaspokojone marzenia jeszcze barwniejszą powieścią.

Oddajemy w Państwa ręce trzecią książkę Dragony Rock. Bez wątpienia Autorka to zwyczajna, dwudziestoparoletnia kobieta, która zadebiutowała powieścią „Odnaleziona odwaga”. Od najmłodszych lat zainteresowana magią – zarówno tą mistyczną, jak i tą, która tworzy się gdy dwie osoby spotykają się po raz pierwszy i czują „to coś”. Wielbicielka psów i kawy z mlekiem. Bibliofilka, która każdą ulubioną książkę najchętniej widziałaby na swojej półce. Chociaż zaczynała od pisania wierszy w szkole – teraz jednak skupiona jest na pisaniu książek o magii i miłości, którą każda kobieta chciałaby przeżyć.

Zapoznaj się z darmowym fragmentem

E-book dostępny w formatach: Format-ebooki