Zasny-Julia book cover

Zasny – Julia

Zasny  to miejsce gdzie przebywają dusze ludzi w śpiączce. Śpiączka to utrata przytomności, brak reaktywności oraz zdolności postrzegania.

Niewątpliwie w praktyce klinicznej istnieje kilka rodzajów śpiączki – w zależności od ich przyczyny. Bez wątpienia śpiączka może nastąpić jako efekt obszernego uszkodzenia kory mózgu lub istoty białej. Niewątpliwie może ono powstać na skutek uszkodzenia neuronalnego lub aksonalnego. Często spowodowana jest urazami głowy, przebiegiem choroby, zatruciem lub ma podłoże farmakologiczne. Pacjent może się znajdować w śpiączce również na skutek niewydolności pnia mózgu. Angielska nazwa pochodzi od greckiego słowa „koma” oznaczającego głęboki sen. Co dzieje się z człowiekiem podczas śpiączki? Czy odczuwa? Wizję tego, co dzieje się z człowiekiem w trakcie śpiączki, prezentuje Damian Loken w swej książceZasny – Julia

Istotnie, w dotychczasowym dorobku Autora znajdziemy nowelki, opowiadania sci-fi i opowiadania fantastyczne. Niegdyś, w 2013 r. powstała pierwsza autorska książka fantasy “Zasny – Julia“. Nastoletnia Julia, która spędza wakacje na wsi, za sprawą tajemniczego zegara przeżywa przygodę swojego życia. Bez wątpienia odkrywa świat Zasnów – miejsce, w którym tkwią dusze ludzi leżących w śpiączce, zawieszonych pomiędzy zaświatami a krainą snów. Dlatego w obronie tego miejsca staje Julka, wybrana strażniczka, która – wraz z pomocnikami – będzie musiała stawić czoło złu.

Damian Loken (wł. Damian Uciński) – ur. 19 lutego 1985 roku w Knurowie; ukończył technikum telekomunikacyjne, grafikę, informatykę oraz reklamę. Pierwsze kroki w kierunku pisania, zaczął stawiać będąc już na studiach, wygrywając konkurs literacki na opowiadania fantastyczne.

Zapoznaj się z darmowym fragmentem

Format-ebooki

E-book dostępny w formatach: