Zasny – Julia

Zasny to miejsce gdzie przebywają dusze ludzi w śpiączce. Śpiączka to utrata przytomności, brak reaktywności oraz zdolności postrzegania.


Angielska nazwa pochodzi od greckiego słowa „koma” oznaczającego głęboki sen. Co dzieje się z człowiekiem podczas śpiączki? Czy odczuwa? Wizję tego, co dzieje się z człowiekiem w trakcie śpiączki, prezentuje Damian Loken w swej książceZasny – Julia

W dotychczasowym dorobku Autora znajdziemy nowelki, opowiadania sci-fi i opowiadania fantastyczne. W 2013 r. powstała pierwsza autorska książka fantasy “Zasny – Julia“. Nastoletnia Julia, która spędza wakacje na wsi, za sprawą tajemniczego zegara przeżywa przygodę swojego życia. Odkrywa świat Zasnów – miejsce, w którym tkwią dusze ludzi leżących w śpiączce, zawieszonych pomiędzy zaświatami a krainą snów. W obronie tego miejsca staje Julka, wybrana strażniczka, która – wraz z pomocnikami – będzie musiała stawić czoło złu.

Damian Loken (wł. Damian Uciński) – ur. 19 lutego 1985 roku w Knurowie; ukończył technikum telekomunikacyjne, grafikę, informatykę oraz reklamę. Pierwsze kroki w kierunku pisania, zaczął stawiać będąc już na studiach, wygrywając konkurs literacki na opowiadania fantastyczne.

Zapoznaj się z darmowym fragmentem

E-book dostępny w formatach:    Format-ebooki