Wujek Bajka

Wujek Bajka to postać stworzona przez Autora, specjalnie dla dzieci. Pod takim pseudonimem trafił na rynek zbiór wierszyków W parku i W stawie.

Wujek Bajka to pseudonim Ernesta T. Misiuny.

Bajki i wierszyki mogą stać się doskonałą rozrywką dla dzieci. W Polsce działają doskonali autorzy bajek dla dzieci, dlatego jeśli rodzic chce zdecydować się na najpiękniejsze wiersze polskich poetów. Godnym uwagi są ciekawe, zajmujące polskie bajki dla dzieci, ma bardzo duży wybór. Od 13 lat pracuje z dziećmi i młodymi ludźmi dotkniętymi autyzmem oraz upośledzonymi umysłowo. To ciężka ale ciekawa praca. Każdy dzień przynosi im nowe doznania, które pojmują jakże inaczej, niż dzieci mogące cieszyć się pełnią radości życia. Praca z dziećmi autystycznymi jest nie lada wyzwaniem. Dzieci autystyczne zazwyczaj nie używają gestów będących uzupełnieniem wypowiedzi – można u nich zaobserwować np. kręcenie głową lub poruszanie ramionami czy szczęką. Jak jeszcze zachowuje się dziecko autystyczne i jak okazuje emocje?

Ernest T. Misiuna wydał wspólnie z Wydawnictwem Witanet sześć książek. Początkowo były to książki dla dzieci: W parku i W stawie. Bez wątpienia godnymi polecenia są kolejne książki Autora. Są to: Odwrócony, Haiku narodowe, Spacer z nocą a ostatnio ukazała się książka sensacyjna Gliny zawsze pukają tak samo.

Zapoznaj się z darmowym fragmentem książeczki Wujka Bajki

W parku

Comments are closed.